İlçeler - Kayseri Online EKB Başvurusu Yapın

En İyi Fiyat Kampanyası İçin Başvuru Formu Doldurun

BİLGİLERİ DOLDUR, EKB FİYATI ÖĞREN

YAPI CİNSİ

ONLİNE
Kayseri Enerji Kimlik Belgesi
FİYATLARI HESAPLA!

Yapınıza ait bilgileri girerek anında
Kayseri Enerji Kimlik Belgesi fiyatı öğrenin.

Yeşilhisar
Yeşilhisar Enerji Kimlik Belgesi, sayesinde artık binaların daha verimli enerji tüketimi hedeflenmekte ve dışa bağımlı yaşayan ülkemizde enerji israfının önüne geçilmesi istenmektedir. Yaz aylarında aşırı kullanılan klimaların gaz salımı ve harcadığı enerji miktarı fazla olmakta ve kış aylarında ise gereksiz yere kullanılan doğal gaz kullanımı, seviyenin üstüne çıkmaktadır.
Yahyalı
Yahyalı Enerji Kimlik Belgesi, eski yapıların alması gerekil olan belge olarak gündeme gelmiş TSE825 standartlarında binaların yeniden yapılandırılması gerekli olacaktır. Artık sadece binalar değil evlerimizde kullandığımız beyaz eşyalar ve elektronik aletlerde bu kapsamın içinde olacaktır.
Tomarza
Tomarza Enerji Kimlik Belgesi artık 2011 yılından önce yapılan tüm binaların ve kullanımda olan binaların 1 Ocak 2020' ye kadar almaları gereken bir belgedir. Bu binaların belgeyi almasının sebebi ise bugüne kadar kötü kullanılan ve israf edilen enerji tüketiminin önüne geçmek ve daha kaliteli bir enerji tasarrufu sağlamak olacaktır.
Sarız
Sarız Enerji Kimlik Belgesi, 5627 sayılı enerji kanunu ile alınması zorunlu hale getirilen ve toplam mevcut kullanımda olan 50 metre kare binaların alması gerekli olan zorunlu belgedir.  Büyük kentlerde uygulanmaya başlayan ve daha temiz bir cevre için ilk adımların atılmasından sonra tüm ülkede alınması zorunlu kılınmıştır.
Sarıoğlan
Sarıoğlan Enerji Kimlik Belgesi, artık alınması gereken en önemli belgeler arasında yerini almış bulunmaktadır. 1 Ocak 2020 den sonra bu belge olamadan asla işlem yapılmayacak ve gerekli görüldüğü noktalarda ise 2011 yılından itibaren binalara iskân verilmeyecektir.
Pınarbaşı
Pınarbaşı Enerji Kimlik Belgesi, zorunlu olarak 2008 yılında resmi gazetede yayınlanmış ve 2011 yılında 5627 sayılı kanunla yürürlüğe girmiş bulunmaktadır. 2017 yılında tüm binaların alması zorunlu iken 2020 yılana kadar verilen zaman içinde tekrar tarihi değiştirilerek ek süre verilmiştir.
Özvatan
Özvatan ( çukur) Enerji Hizmet Belgesi, almak için sizlerde en yakın kurumlara danışabilir ve 2020 yılana kadar uzatılan bu belge hakkında bilgiler alabilirisiniz. Tavsiyemiz son güne bırakmamanıza yöneliktir.
Melikgazi
Melikgazi Enerji Kimlik Belgesi, 2011 yılından önce yapılan ve mevcut kullanımda kalan tüm 50 metre karenin üstünde olan binaların almakla zorunluluğu oldukları belge olarak zorunlu alınacaktır. Bu belgeyi kapsayan ısı yalıtım sistemleri ve binanın dış montoma sistemleri ile daha kaliteli enerji tüketimi yapılacaktır.
Kocasinan
Kocasinan Enerji Kimlik Belgesi, günümüzde hızla tükenen ve doğru kullanılmayan enerji kaynakların daha dikkatli kullanılması ve binalarda daha kaliteli ısınma ve aydınlatma kullanılması acısından en önemli konuların başında yer almaktadır. 2008 yılında resim gazete ile yürürlüğe giren ve 2011 yılında 5627 sayılı enerji kanunun gereği bina enerji performansı yönetmenliğince alınması zorunlu bir belge olmuştur.
İncesu
İncesu Enerji Kimlik Belgesi, tüm ülkede uygulanmaya başlayan ve artık zorunlu olarak tüm binaların alması gereken belge olacaktır. Bu belgenin alınmasının sebebi ise binaların yıllık enerji tutarını hesaplamak ve farkında olmadan yapılan kullanımların önüne geçmek olacaktır.
TEKLİF ALIN
EKB FORMU